Par mums

Mūsu ideoloģija

Savas darbības seku apzināšanās ir ceļš uz labāku pasauli. Tas attiecas tiklab uz ekoloģiju, kā uz ģimeni, ceļošanu un dzīvi kopumā. Mēs ticam, ka mūsu klienti ne tikai ir gudri izvēlējušies savu mājokli, bet arī atbildīgi izturas pret pasaulē notiekošajiem procesiem un nākamajām paaudzēm, būdami īsti labākas dzīves vēstneši. 

Mūsu un mūsu klientu dzīvesstils ir brīvība, ko sagādā rūpīga attieksme pret vidi un jebkuru dzīvo radību. Ikviens mēģinājums izprast dabas procesus ir solis tuvāk mums pašiem. Katrs no mums ir dabas daļa, un tieši tāpēc mēs uzskatām, ka dzīve dabiskā vidē ir būtiska katram mūsu planētas iedzīvotājam. Mūsu klienti pārstāv visdažādākās dzīves jomas, taču viņus visus vieno mīlestība pret koku un dabu. Mūsu idoloģija kopā ar daudzu gadu laikā uzkrāto koka māju būvniecības pieredzi ļauj mums sasniegt patiesi pārsteidzošus rezultātus!

 

 

 

Mūsu pakalpojumi 

Pateicoties mūsu plašajai un labi organizētaja strukūrai, nodrošinām saviem klientiem pilnu ar projekta realizāciju saistītu pakalpojumu klāstu:

  • Projektēšana, nepieciešamo atļauju saņemšana, projekta saskaņošana, ēkas nodošana ekspluatācijā;
  • Ārēju un iekšējo iženiertehnisko tīklu projektēšana un būvniecība;
  • Mājas ražošana rūpnīcā, mājas un visu nepieciešamo materiālu piegāde;
  • Mājas būvniecība;
  • Interjera dizaina projektu izstrāde, projektu realizācija;
  • Ainavu arhitektūra, apzaļumošana, labiekārtošana;
  • Īpašumu apsaimniekošana.

Līdzdarbojoties visos ēkas būvniecības posmos, spējam nodrošināt ļoti precīzu, dotajam uzdevumam atbilstošu projekta realizācijas kontroli un rezultātā spējam nodrošināt objekta maksimāli augstu kvalitāti.

Uzticot plašāku projekta realizācijā iesaistīto pakalpojumu nodrošināšanu vienai - mūsu kompānijai, jūs ievērojami ekonomēsiet savu laiku, kā arī finansu līdzekļus.